Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Suport |
| Utilizare | Instalare si suport |
| Destinat pentru | Aparate de aer conditionat Pompa de caldura |
| Brand compatibil | Universal |
| Suprafata de montare | Aparat climatizare |
| Material | Cauciuc |
| Continut pachet | 1 x baza din cauciuc |
| Culoare | Negru |
Dimensiuni
| Lungime | 450 mm |
| Latime | 140 mm |
| Inaltime | 95 mm |
| Greutate | 3.5 Kg |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.