Aer conditionat
| Tip produs | Coloana |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential Comercial Industrial |
| Suprafata de montare | Podea |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 140m² |
| Capacitate generala | 48000 BTU |
| Capacitate de racire | 48000 BTU |
| Tip filtru | Filtru Anti-Praf |
| Numar trepte ventilator | 3 |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 6.1 |
| Tensiune alimentare | 380 V |
| Consum nominal la racire | 5350 W |
| Consum nominal la incalzire | 4500 W |
| Capacitate nominala la racire | 15.1 kW |
| Capacitate nominala la incalzire | 15.2 kW |
| Agent de racire | R 32 |
| Debit de aer unitate interna | 2100m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 67 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 580 mm |
| Latime unitate interna | 400 mm |
| Inaltime unitate interna | 1925 mm |
| Greutate unitate interna | 52 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 70 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 940 mm |
| Latime unitate externa | 340 mm |
| Inaltime unitate externa | 1320 mm |
| Greutate unitate externa | 94 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Nu |
| Caracteristici speciale | Long Distance Airflow, Autodiagnoza, ABS Material, Sleep Mode, Timer, Filtru Anti-Praf |
| Tip compresor | Inverter |
| Inverter | Da |







Recenzii
Nu există recenzii până acum.