SKU : GWH18AWDXB-K6DNA2A
4.165,00 lei
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor
| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 80 m² |
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18425 BTU |
| Tip filtru | Filtru de praf lavabil Cold Plasma |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 7.2 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Capacitate nominala la racire | 15700 BTU/h |
| Capacitate nominala la incalzire | 17742 BTU/h |
| Agent de racire | R 32 |
| Nivel de zgomot unitate interna | 28 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 978 mm |
| Latime unitate interna | 248 mm |
| Inaltime unitate interna | 333 mm |
| Greutate unitate interna | 13 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 55 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 732 mm |
| Latime unitate externa | 330 mm |
| Inaltime unitate externa | 555 mm |
| Greutate unitate externa | 27.5 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale |
Auto Clean
Timer Sleep Auto Restart Dezghetare inteligenta Telecomanda I Feel Dezumidificare Control Wi-FI Auto Diagnoza Afisaj LED |
| Tip compresor | Inverter |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.