SKU : GWH12AWBXB-K6DNA2D
2.305,00 lei
Gree Krya GWH12AWBXB-K6DNA2D Inverter 12000 BTU, Clasa A++, Buton Turbo, Auto-diagnoza, Wi-FI, Flux de aer 3D, Temporizator, Pre-incalzire, Cartela acces, Dezghetare inteligenta
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor
| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential Comercial |
| Suprafata de montare | Perete |
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Tip filtru | Anti-Alergeni, Anti-Bacterian, Anti-Praf, Deodorizant |
| Numar trepte ventilator | 7 |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Continut pachet |
1 x Telecomanda
1 x Manual de utilizare 1 x Aparat AC (unitate interioara si exterioara) |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 6.1 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Agent de racire | R 32 |
| Nivel de zgomot unitate interna | 590 m³/h |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 810 mm |
| Latime unitate interna | 190 mm |
| Inaltime unitate interna | 260 mm |
| Greutate unitate interna | 8.5 Kg |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 732 mm |
| Latime unitate externa | 330 mm |
| Inaltime unitate externa | 555 mm |
| Greutate unitate externa | 25 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare Ionizare |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Tip compresor | Inverter |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.