Descriere


SKU : PWIFI-12R32++
1.847,56 lei
Platinium, PWIFI-12R32++KIT, Inverter, Wi-Fi, 12000 BTU, Clasa A++, Control activ de energie, silentios
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor


| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 25 -35 mp |
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Tip filtru | Filtru praf |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Da |
| Continut pachet |
Kit instalare + instructiuni
1 x Aparat AC (unitate interioara si exterioara) |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 6.1 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Consum nominal la racire | 1130 W |
| Consum nominal la incalzire | 922 W |
| Capacitate nominala la racire | 3400 W |
| Capacitate nominala la incalzire | 3420 W |
| Agent de racire | R 32 |
| Debit de aer unitate interna | 550 m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 40/37/33/25/22 dB (A) |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 777 mm |
| Latime unitate interna | 201 cm |
| Inaltime unitate interna | 250 mm |
| Greutate unitate interna | 8 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 60 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 777 mm |
| Latime unitate externa | 290 mm |
| Inaltime unitate externa | 498 mm |
| Greutate unitate externa | 27 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale | Auto Clean |
| Tip compresor | ROTARY DC INVERTER |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.