Descriere
Zephir ZE-18R32 WiFi-INZ, 18000 BTU, Wi-fi, Ionizare, Kit de instalare inclus (Alb)


SKU : ZE-18R32 WIFI INZ
3.211,07 lei
Zephir, ZE-18R32 WIFI INZ, Inverter, 18000 BTU, ionizare, Clasa A++, Control activ de energie
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor


| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete Podea |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 35 m² |
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 7.1 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Consum nominal la racire | 1539 W |
| Consum nominal la incalzire | 1480 W |
| Capacitate nominala la racire | 18000 BTU/h |
| Capacitate nominala la incalzire | 19000 BTU/h |
| Agent de racire | R32 |
| Debit de aer unitate interna | 680 m³/h 540 m³/h 840 m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 32 dB 26.5 dB 42 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 957 mm |
| Latime unitate interna | 213 mm |
| Inaltime unitate interna | 302 mm |
| Greutate unitate interna | 10 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 56 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 800 mm |
| Latime unitate externa | 333 mm |
| Inaltime unitate externa | 554 mm |
| Greutate unitate externa | 34 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale |
Auto Restart
Ionizare Auto Diagnoza |
| Tip compresor | Dc Inverter |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.