Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Cutie |
| Destinat pentru | Aparate de aer conditionat |
| Brand compatibil | Universal |
| Suprafata de montare | Aparat climatizare |
| Material | Plastic |
| Continut pachet | 1x cutie de instalare |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni
| Lungime | 520 mm |
| Latime | 65 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Greutate | 1 Kg |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.