Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Furtun alimentare freon |
| Utilizare | Optimizare sistem climatizare |
| Destinat pentru | Aparate de aer conditionat |
| Brand compatibil | Universal |
| Tip alimentare | La retea |
| Suprafata de montare | Perete |
| Tip filtru | HEPA |
| Material | Inox |
| Continut pachet | 1 |
| Culoare | Multicolor |
Caracteristici tehnice
| Conectivitate | Radiofrecventa |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Numar placi brazate | 20 |
| Baterii necesare | Nu |
| Clasa de protectie | IP54 |
Dimensiuni
| Lungime | 190 mm |
| Latime | 180 mm |
| Inaltime | 30 mm |
| Grosime | 10 cm |
| Cantitate | 0 ml |
| Greutate | 120 g |










Recenzii
Nu există recenzii până acum.