Descriere
Aux 2024





SKU : ASW-H18E3G4/QCR2DI-D0
2.907,05 lei
AUX Qseries ASW-H18E3G4/QCR2DI-D0 INVERTER 18000BTU R32 A++ WIFI IFeel Temp externa functionare -20+50 Autocuratare
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor
Aux 2024





| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 50 m² |
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Tip filtru | Anti alergic Anti praf |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 7.3 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Consum nominal la racire | 2200 W |
| Consum nominal la incalzire | 2200 W |
| Agent de racire | R 32 |
| Debit de aer unitate interna | 950 m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 23 dB 26 dB 31 dB 36 dB 38 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 960 mm |
| Latime unitate interna | 212 mm |
| Inaltime unitate interna | 316 mm |
| Greutate unitate interna | 11.5 Kg |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 787 mm |
| Latime unitate externa | 300 mm |
| Inaltime unitate externa | 555 mm |
| Greutate unitate externa | 28 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Tip compresor | GMCC |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.