Descriere



SKU : RAK-DJ50PHAE/RAC-DJ50PHA
3.599,00 lei
Hitachi AIRHOME 400, 18000 btu/h, RAK-DJ50PHAE/RAC-DJ50PHAE
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor



| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 45 m² |
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Tip filtru | Anti-Bacterian |
| Numar trepte ventilator | 5 |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 7.1 |
| Coeficient randament la racire EER | 3.23 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Consum nominal la racire | 1.55 kW |
| Consum nominal la incalzire | 1.63 kW |
| Capacitate nominala la racire | 5.1 kW |
| Capacitate nominala la incalzire | 6.3 kW |
| Agent de racire | R 32 |
| Debit de aer unitate interna | 768 m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 60 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 790 mm |
| Latime unitate interna | 223 mm |
| Inaltime unitate interna | 285 mm |
| Greutate unitate interna | 8.5 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 64 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 660 mm |
| Latime unitate externa | 300 mm |
| Inaltime unitate externa | 619 mm |
| Greutate unitate externa | 39 Kg |
| Functii climatizare | Incalzire |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale | Auto curatare |
| Tip compresor | Dc Inverter |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.