Descriere
Goldsense M-PRO 2025







*Aparatul are posibilitatea de a fi conectat la o telecomanda cu fir montata pe perete, aceasta poate fi furnizata separat.
SKU : GLSM24
4.490,00 lei
Goldsense M-PRO 2025, 24000 BTU/h, Wi-Fi inclus, functie Self Clean, Wi-Fi inteligent, I Feel, interval temperatura de functionare: – 25 +48 grade Celsius
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor
Goldsense M-PRO 2025







*Aparatul are posibilitatea de a fi conectat la o telecomanda cu fir montata pe perete, aceasta poate fi furnizata separat.
| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 70 m² |
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 25000 BTU |
| Tip filtru | Anti-praf |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Continut pachet |
1 x Telecomanda
1 x Aparat AC (unitate interioara si exterioara) |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 6.9 |
| Coeficient randament la racire EER | 4.2 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Capacitate nominala la racire | 7.3 kW |
| Capacitate nominala la incalzire | 7.3 kW |
| Agent de racire | R 32 |
| Debit de aer unitate interna | 1300 m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 33 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 1140 mm |
| Latime unitate interna | 230 mm |
| Inaltime unitate interna | 333 mm |
| Greutate unitate interna | 7.5 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 58 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 700 mm |
| Latime unitate externa | 350 mm |
| Inaltime unitate externa | 900 mm |
| Greutate unitate externa | 39 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale |
Telecomanda
Wi-FI Auto Diagnoza optional telecomanda perete cu fir |
| Tip compresor | Dc Inverter |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.