Descriere
Zephir ZE-09R32 WiFi-INZ, 9000 BTU, Wi-fi, Ionizare, Kit de instalare inclus (Alb)


SKU : ZE-09R32 WIFI
1.839,00 lei
Zephir, ZE-09R32 WIFI INZ, Inverter, 9000 BTU, ionizare, Kit de instalare inclus, Clasa A++, Control activ de energie
Disponibil pentru precomandă
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor


| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete Podea |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 18 m² |
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Tip filtru | Anti mucegai Anti praf lavabil |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Da |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 6.3 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Consum nominal la racire | 732 W |
| Consum nominal la incalzire | 733 W |
| Capacitate nominala la racire | 9000 BTU/h |
| Capacitate nominala la incalzire | 9000 BTU/h |
| Agent de racire | R32 |
| Debit de aer unitate interna | 360 m³/h 325 m³/h 466 m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 32 dB 38.5 dB 25 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 805 mm |
| Latime unitate interna | 194 mm |
| Inaltime unitate interna | 285 mm |
| Greutate unitate interna | 7.6 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 55.5 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 720 mm |
| Latime unitate externa | 270 mm |
| Inaltime unitate externa | 495 mm |
| Greutate unitate externa | 23,2 Kg |
| Functii climatizare |
Racire
Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale |
Auto Clean
Ionizare Auto Diagnoza |
| Tip compresor | Dc Inverter |
| Inverter | Da |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.