SKU : GWH09AWAXB-K6DNA2B
Gree Krya GWH09AWAXB-K6DNA2B Inverter 9000 BTU, Clasa A++, Buton Turbo, Auto-diagnoza, Wi-FI, Flux de aer 3D, Temporizator, Pre-incalzire, Cartela acces, Dezghetare inteligenta
Ia legătură cu noi:
*pentru comenzi mai mari de 1000 Lei cu excepția produselor care necesită transport special
executate de profesioniști și cu garanție
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor
| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Suprafata de montare | Perete |
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 1706/8530/11089 |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Da |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Tensiune alimentare | 1 Ph-220V–240V-50Hz |
| Agent de racire | R 32 |
| Nivel de zgomot unitate interna | 55/48/46/44/40/37/33 dB/A |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 735 mm |
| Latime unitate interna | 190 mm |
| Inaltime unitate interna | 260 mm |
| Greutate unitate interna | 7.5 Kg |
| Nivel de zgomot unitate externa | 60 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 732 mm |
| Latime unitate externa | 330 mm |
| Inaltime unitate externa | 555 mm |
| Greutate unitate externa | 24.5 Kg |




Programul de plată în rate fără dobânda este disponibil doar pentru plăti online.
Aveți dreptul să vă returnați comenzile în termen de 30 de zile.
Comenzile tale sunt expediate rapid și în siguranță.
Conexiune directă care îmbunătățește securitatea tranzacțiilor.
0721 706 658
Recenzii
Nu există recenzii până acum.